"Burada kimse ağlamıyor" İlgili Haberler

“Burada kimse ağlamıyor” İlgili Haberler

Liverpool yenilgisinin ardından görüşlerini açıklayan Napoli teknik direktörü Carlo Ancelotti, mağlubiyetten dolayı suçlu aramadıklarını ama Liverpool’dan Virgil van Dijk’ın kırmızı kart görmesi gerektiğini söyledi
Mohammed Salah’ın golüyle Liverpool karşısında mağlup olarak C grubunu 3. Sırada bitiren Napoli’nin teknik direktörü Carlo Ancelotti maçın ardından şansın yanlarında olmadığını söyledi. Ancelotti:
“Burada kimse ağlamıyor. Sadece oyuncularım için üzgünüm çünkü harika mücadele ettiler. Ancak bu üzüntü, bu sene gerçekten iyi oynayıp büyük hedeflere yöneldiğimizin de kanıtı. Oyuncularıma da bunu söyledim, kimse kendisini bırakmamalı. Böyle zor bir gruptan çıkabilseydik büyük başarı olacaktı, pek çok kişi tur atlama şansını bu maça kadar taşıyabileceğimizi düşünmüyordu bile. Ancak bir miktar daha şansa ihtiyacımız vardı, umarım Avrupa Ligi’nde şu ara ihtiyacımız olan şans bizimle olur. Van Dijk’ın pozisyonunu videodan görünce kırmızı kart diye düşündüm. VAR sistemi hakkında pek çok soru var ama Şampiyonlar Ligi’ne VAR sisteminin gelişi çok geç olacak”

Rate This Article

info@oyunbozangazetesi.com

No Comments

Leave A Comment