Kuşum Aydın'ın 2,5 milyon TL'lik evinin tavanı çöktü

Kuşum Aydın’ın 2,5 milyon TL’lik evinin tavanı çöktü

Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri

Ünlü şarkıcı Aydın’ın 2,5 milyon değerindeki evi başına yıkıldı. Tavanı bir anda çöken Kuşum Aydın hayatının şokunu yaşadı.

Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri

‘2. Sayfa’ programına bağlanan Kuşum Aydın: Arkadaşlar şaka yapmıyorum. Ben bugün yoktum… Bu yağmurlarla başıma gelecek felaketi biliyordum. Bana ‘rahat ol, bir şey olmaz’ dediler. Saniyelerle oradan ayrıldım. Böyle işler ihmale gelmez. Evde bir sıkıntı yoktu.

Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri

Su alıyordu oradan bir yerden. Günlerdir rica ediyordum. ‘Panik yapmayın, bir şey olmaz’ dediler. Dakikalar içinde yukarıdan aşağıya inan alçı ve beton parçaları altına koyduğumuz kova ve leğenleri kırdı.Bu daha önce oturduğum villada da başıma geldi. 2 şeye çok dikkat etmek lazım.

Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri

Birincisi, sağlam bir bina… İkincisi sağlam bir elektrik tesisatı. İkisinden de çok korkuyorum. İkisi de benim hayatımda çok kötü şeyler yaşatan olaylar. Nazar çıktı diyorum. Evden taşınmayı düşünmüyorum. Ben burada çok mutluyum. Karadeniz’e bakan güzel bir manzaram var. Bu ihmalkarlık sonucu başımıza gelen bir şey.

Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri Kuşum Aydın'ın 2.5 milyon TL'lik evi başına yıkıldı - Magazin haberleri

Rate This Article

info@oyunbozangazetesi.com

No Comments

Leave A Comment