Milli Piyango sonuçları 2019: Milli Piyango yılbaşı çekiliş bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango sonuçları 2019: Milli Piyango yılbaşı çekiliş bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango sonuçları, 1 milyon TL, 7 milyon TL, 70 milyon TL yılbaşı çekilişi üzerinden belli oldu. 2019 Milli piyango büyük ikramiye bilet sorgulama verileri CNN TÜRK haber sitesinde yayınlandı. Büyük ikramiyeye dair hangi numaralar çıktı, biletler hangi illere gitti? 

Milli Piyango kazanan numaralar 2019

Milli Piyango üzerinden büyük ikramiyeye çıkan numaralar belli oldu. Aşağıda büyük ikramiyeye dair veriler bulunuyor!

1 Milyon TL çekiliş sonuçları: Kurum tarafından ilk olarak 1 Milyon TL heyecanı başladı. Ankara’da çekilen ilk büyük ikramiyede çıkan numaralar: 8977111. Numara çeyrek bilete çıktı.

Amorti rakamları: İdare tarafından 1 Milyon TL çekilişinden hemen sonra amorti rakamları açıklandı. İki rakam 4 ve 9 olarak belirlendi.

7 milyon TL çekiliş sonuçları: Amorti rakamlarının açıklanmasının hemen ardından 7 milyon TL çekilişi gerçekleşti. 7 milyon TL’ye çıkan numaralar: 9915188. Numara çeyrek bilete çıktı.

70 milyon TL çekiliş sonuçları: Heyecanın hat safhaya çıktığı o an idare tarafından çekiliş gerçekleşti. İdare 70 milyon TL’nin tam bilete çıktığını açıklamasından sonra Türkiye’de yıllar sonra bir ilk yaşanmasına sebep oldu. 70 milyon TL’nin sahibi İstanbul’dan… İşte çıkan numaralar: 7615536.

Sorgulama sayfası

Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları bilet sorgulama 2019 sayfasına gitmek ve kazanan numaralar hangileri olduğunu görmek için tıklayınız

Sahte bilet nasıl anlaşılır?

Satın alınan biletinin arka yüzünde bulunan ve bileti satan bayinin mührünün kontrol edilmesi gerektiğini ifade eden uzmanlar kâğıdın pürüzsüz olması gerektiğini ifade ediyor. El ile kontrol edildiğinde biletinin ön yüzünde bulunan rakamların kabarık olması gerektiğini dile getiren uzmanlar kâğıdın ışığa tutulduğu takdirde gizli bir şekilde bulunan MP ibaresinin ortaya çıkacağını söylüyor.

 

 

 

 

Daha az prim ödeyerek nasıl emekli olunur?

VAR olmasa puan durumu nasıl olurdu?

Zaman ona hiç iyi davranmadı

Rate This Article

info@oyunbozangazetesi.com

No Comments

Leave A Comment